Aktualní slevy na vybrané produkty Avast

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využít slevu
100 % Úspěšnost

Sleva 10% | Zálohování v cloudu Avast Business

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využít slevu
100 % Úspěšnost

Sleva 20 % | 12 různých produktů Avast

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využít slevu
100 % Úspěšnost

Sleva 20 % | Avast Business Antivirus

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využijte 20% slevu na komplexní bezpečnostní software Avast Business Antivirus,...Více o slevě

Využijte 20% slevu na komplexní bezpečnostní software Avast Business Antivirus, který kromě antiviru, firewallu, antispamu, sandboxu a inspektoru Wi-Fi obsahuje i záchranný disk. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Slevy až do 50 % | Avast Premium Security

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využijte slevu na komplexní bezpečnostní software Avast Premium Security, který...Více o slevě

Využijte slevu na komplexní bezpečnostní software Avast Premium Security, který kromě antiviru, firewallu, antispamu, antispyware, sandboxu, inspektoři Wi-Fi, záchranného disku, skartovače, ochrany před šmírováním přes webovou kameru a ransomwaru pro počítače nabízí tyto funkce i pro mobilní zařízení. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Slevy až do 45 % | VPN Avast SecureLine

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využijte 60% slevu na VPN Avast Secureline pro bezpečné a...Více o slevě

Využijte 60% slevu na VPN Avast Secureline pro bezpečné a soukromé připojení do internetu bez zanechání stop. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Sleva 20% | Ultimate Business Security

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využijte slevu na komplexní bezpečnostní software Avast Ultimate Business Security,...Více o slevě

Využijte slevu na komplexní bezpečnostní software Avast Ultimate Business Security, který kromě antiviru, firewallu, antispamu, sandboxu, inspektoru Wi-Fi, záchranného disku, skartovače, štítu webové kamery a správce hesel obsahuje také produkt Avast Secureline VPN. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Avast - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Jak uplatnit slevu na Avast?

  1. Vyberte si Avast slevu nebo akci z naší akční nabídky a klikněte na tlačítko “VYUŽÍT SLEVU”.

Avast.com sleva

  1. Po kliknutí na slevu se Vám zobrazí dialog s instrukcemi a v novém okně se Vám otevře stránka antiviru Avast.com. Nyní můžete pokračovat v nákupu antivirových a bezpečnostních služeb.

Sleva Avast.com

O Avast

Počítačové systémy a sítě se postupně prosazují ve všech oblastech lidské činnosti. Pomáhají při práci, studiu a podnikání, ale třeba zachraňují i lidské životy v nemocnicích. O to důležitější je jejich správné fungování. Jenže neuplyne týden, aby ve zpravodajství neproběhla informace o nových typech virů, které tohle všechno ohrožují. A právě jejich likvidací se zabývá společnost Avast.cz.

První počítačový virus vznikl roku 1983. A jen o pět let později založili Pavel Baudiš a Eduard Kučera v Praze společnost Alwil vytvářející antivirový software Avast. V roce 1995 spatřila světlo světa jeho první verze určená pro operační systém Windows 95. Antivirus se stal prvním programem, který renomovaný časopis Virus Bulletin ocenil ve všech měřených kategoriích. Konec 90. let ovšem firmu nezastihl v dobré kondici. I přesto oproti všem očekáváním odmítla štědrou nabídku McAfee.

Zlomový moment představoval přechod na tzv. freemium model. Základní verze programu je k dispozici zdarma, za pokročilejší prvky si uživatelé připlácejí. Již v roce 2004 využívalo Avast přes 20 milionů uživatelů, o dva roky později to bylo 60 milionů účtů a v roce 2013 dokonce 170 milionů, přičemž program byl nabízen ve 43 jazykových mutacích. V roce 2010 změnila společnost Alwil jméno na Avast podle svého ikonického programu a vybrala více než 100 milionů USD od investora Summit Partners.

V následujících letech se postupně Avast vypracoval na pozici dominantní síly. V roce 2015 dokonce držel největší podíl uživatelů, prvenství ovšem brzy ztratil ve prospěch rivala Symantec. O rok později proběhla akvizice někdejšího brněnského konkurenta AVG za více než 1,3 miliardy USD. Velkou pozornost vyvolalo začlenění společnosti Piriform – tvůrce oblíbeného čistícího nástroje CCleaner do struktur Avastu.

V současné době se Avast pyšní následujícími úspěchy:

  • více než 400 milionů uživatelů celosvětově;
  • alespoň 1 milion uživatelů v 59 zemích;
  • 1 miliarda zablokovaných útoků měsíčně;
  • více než 1 500 zaměstnanců;
  • k dubnu 2020 11,93% podíl na trhu (2. místo za Symantec).

Produkty a služby Avast

Trh se neustále mění a jen málo firem dokáže uspět s jediným produktem, jakkoliv zůstává antivirus klíčovou součástí nabídky. Společnost Avast však své portfolio rozšířila hned o několik dalších služeb a nástrojů určených pro zvýšení bezpečnosti, ochranu soukromí a optimalizaci počítače. Firma nezapomíná ani na odlišné potřeby domácností a firem.

Antivirus
Antivirus stál za úspěchem značky a dodnes tvoří jádro její nabídky. Již od počátku 21. století společnost využívá model freemium, základní verze antiviru je tedy k dispozici zdarma. Bezplatná varianta obsahuje základní balíček zabezpečení v podobě online bezpečnostního štítu, skeneru, sledování podezřelých WiFi a základních diagnostických služeb. Samozřejmostí je nepřetržitá zákaznická podpora. Poslední novinka – behaviorální štít – sleduje probíhající procesy a snaží se odhalit případné anomálie.

Placená verze nazvaná Premium Security potom software rozšiřuje o další bezpečnostní prvky. K mání je ochrana internetového bankovnictví, štít proti ransomwaru, zabezpečení hesel nebo zabezpečení webkamery před nežádoucím spuštěním. Avast využívá systému licencí, které lze pořídit pro jedno až deset zařízení podle potřeb zákazníka.

Ochrana soukromí
Kromě zabezpečení počítačů a sítí proti virům se Avast zaměřuje na ochranu soukromí při pohybu na internetu. Avast Secureline VPN umožňuje skrýt online aktivity uživatele, což se hodí zejména při pohybu na veřejných WiFi sítích. Služba také umožňuje přístup k webům, které jsou v určitých regionech či zemích cenzurovány.

Druhý nástroj, Avast AntiTrack, je zaměřen proti snahám reklamních sítí. Moderní weby totiž o svých návštěvnících sbírají osobní informace, na jejichž základě vytvářejí jejich digitální identity. Ty jim umožňují zobrazovat cílené reklamy a nutit služby či produkty, které podle nich daný návštěvník internetu potřebuje a vyhledává. Nástroj proti sledování umožňuje těmto snahám zamezit a uživatele na tuto skutečnost navíc upozorní.

Avast Secure Browser je rychlý prohlížeč vytvořený s ohledem na bezpečné a anonymní prohlížení internetu. Integruje všechny klíčové služby Avast, které lze navíc spravovat prostřednictvím přehledného centra zabezpečení. Automaticky blokuje škodlivé weby, pomáhá se šifrováním, blokuje online sledování a zachovává anonymitu prohlížených stránek.

Zvýšení výkonu
Roku 2017 Avast koupil tvůrce oblíbeného programu CCleaner, společnost Piriform. Prakticky okamžitě rozšířil svou nabídku i o nástroje pomáhající optimalizovat systém a zvýšit jeho výkon. CleanUp Premium pomáhá udržet počítač čistý, odstraňuje nepoužívané programy a doplňky či opravuje chyby v registrech.

Driver Updater se stará o automatickou aktualizaci všech ovladačů. Podporuje více než 100 značek, mezi nimi i nejvýznamnější výrobce hardwaru. Před instalací provede automatickou zálohu, takže je možné problematické aktualizace kdykoliv vrátit zpět. Po provedení updatu také počítač otestuje a vyhodnotí, zda je výsledek uspokojivý.

Majitelům notebooků je určena aplikace Battery Saver, která spravuje nastavení baterie. Sleduje probíhající procesy a automaticky vypíná nepotřebné programy, které akumulátor zbytečně zatěžují a automaticky nastavuje jas displeje.

Služby pro firmy
Firmy taktéž představují pro Avast významnou klientelu. Nabízí jim řešení v podobě několika samostatných balíčků odstupňovaných jako Antivirus, Antivirus Pro a Antivirus Pro Plus. Společnosti, které nepotřebují management konzoli mohou sáhnout po verzi Standalone antivirus, která funguje podobně jako zabezpečení domácností s tím, že podporuje širší nástroje zabezpečení serveru a vnitropodnikové sítě, cloudové platformy, zabezpečení e-mailu, případně filtr obsahu.

Vzhledem k tomu, že řada firem upřednostňuje operační systém Linux, Avast má k dispozici zabezpečení i pro tuto platformu.

Ceny služeb

Avast se stále drží freemium obchodního modelu. K antiviru lze dokupovat samostatné služby a nástroje – je tedy na rozhodnutí konkrétního zákazníka, co přesně potřebuje. Obchodní model využívá systémů licencí, které jsou předplaceny vždy na jeden rok. Ceny se liší služba od služby. Antivirus Premium Security stojí 1 190 korun v případě licence pro jedno zařízení, licence pro 10 zařízení vyjde na 1 590 Kč. AntiTrack stojí 1 180 Kč pro jeden počítač s operačním systémem Windows a za SecureLine VPN zákazník zaplatí jen něco kolem stokoruny.

Zájemci, kteří touží po komplexní péči se vším všudy mohou sáhnout po balíčku Avast Ultimate. Za 1 990 Kč pro jeden nebo 2 390 Kč až pro 10 počítačů získají všechny součásti nabídky Avast. Pro potřeby firemního zabezpečení společnost využívá nabídek širých na míru s ohledem na velikost zákazníka i náročnost implementace systému.

Kontakt Avast

Avast Software s.r.o.
Pikrtova 1737/1a
140 00 Praha 4, Nusle
Česká republika

Avast.com
Avast.com blog
Facebook
Twitter

Recenze Avast

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.