Sleva 50% při migraci služeb od konkurence | The Hosting

Akce | Sleva Neomezená platnost
Při přechodu od konkurence ušetříte 50% z ceny prvního roku...Více o slevě

Při přechodu od konkurence ušetříte 50% z ceny prvního roku služby The Hosting a zbývající období, které máte předplaceno u aktuálního hostera dostanete zdarma. Přechod vám navíc usnadní automatizovaný nástroj na přesun webů Migrátor.

Podmínkou je, že hosting musí být objednán pro stejnou doménu, pro kterou byl objednán u původního poskytovatele hostingu. Zároveň je nutné do 7 dnů doložit fakturu k původnímu hostingu.

Případný přesun domény vás bude stát 159 Kč (manipulační poplatek). Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Websupport.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

.SK doména s 25% slevou

Slevový kupón Expired
Doménu je nutné uhradit do skončení akce. Měly by existovat...Více o slevě

Doménu je nutné uhradit do skončení akce. Měly by existovat ještě 2 kódy s vyšší slevou, které ale třeba uhodnout. Skrýt text

SK25 Použít kód
100 % Úspěšnost

.SK doména s 55% slevou

Slevový kupón Expired
Doménu je nutné uhradit do skončení akce.
SK55 Použít kód
100 % Úspěšnost

O Websupport.cz

Za značkou Websupport.cz stojí slovenská firma Websupport, s.r.o. se sídlem na adrese Staré Grunty 12, 841 04 Bratislava. Ta byla založena 12.8.2004, což, jak jste si jistě všimli, je o 2 roky později, než jsme psali v úvodu. To je způsobeno tím, že první 2 roky existence WebSupport nabízel služby na živnost.

Zajímavostí je, že zakladatel společnosti napsal knihu s názvem .support, kde se můžete dočíst o historii WebSupportu, jejich trampotách, ale i úspěších na cestě k pozici největšího hostingu na slovenském trhu, ale i o expanzi do zahraničí. Kniha je zároveň silně motivační a může sloužit jako čtivá příručka pro začínajícího podnikatele, aby získal představu o tom, co ho může při podnikání čekat.

Dnes WebSupport působí kromě Česka a Slovenska (Websupport.sk) i v Rakousku jako Websupport.at a v Maďarsku pod značkou Webonic.hu. Spolu mají v správě téměř 170 000 domén, více jak 750 serverů a přibližně 140 000 zákazníků, o které se stará zhruba 35 zaměstnanců. Jejich zaměření je od začátku existence WebSupportu výjimečná podpora zákazníků, což se mimo jiné odráží i v názvu společnosti.

Pro co nejjednodušší správu služeb uživateli vyvinuli svůj nástroj WebAdmin, který by měl být intuitivní a spolu s bonusy (na užitečné nástroje pro podnikání) přispět ke spokojenosti klientů. Zároveň tvrdí, že pokud se jim tohoto cíle nepodaří u klienta dosáhnout, vrátí mu peníze.

WebSupport pro své servery využívá datacentrum Perpetuus kategorie Tier III společnosti CNC, a.s. v Bratislavě. CNC je zkratka od Computer and Network Consulting a firma své datacentrum uvedla do provozu v roce 2009. Datové centrum Perpetuus disponuje připojením k okolnímu světu prostřednictvím 2 nezávislých optických tras. Třetí trasa vede do geograficky odděleného datacentra v lokalitě Mlynské nivy v Bratislavě, které WebSupport využívá pro zálohy dat.

Za účelem vracení pomoci, které se WebSupportu dostalo v jeho začátcích má tato firma program podpory Freewebsupport pro začínající webové projekty, nekomerční projekty, weby kulturních událostí a institucí, neziskové organizace nebo občanská sdružení, ale i individuální osobnosti v těchto oblastech. V rámci tohoto programu nabízí jejich komerční produkt Custom hosting zdarma.

Recenze Websupport.cz