Sleva 25% | Webhosting

Slevový kupón Platnost do: 31. prosince 2024
Sleva 25% na první rok při objednávce nového webhostingu.
OSTING25 Použít kód
0 % Úspěšnost
POUZE U NÁS!

Sleva 53% | Webhosting

Akce | Sleva Neomezená platnost
Webhosting se slevou 53 % na 1. rok a vyzkoušejte...Více o slevě

Webhosting se slevou 53 % na 1. rok a vyzkoušejte skvělý hosting jen za 59 Kč/měsíc (708 Kč/rok).

Akce platí pro všechny nové objednávky hostingu

  • při registraci nové domény
  • při převodu domény k Českému hostingu
  • při objednávce hostingu k parkované doméně

Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Slevy na vybrané doménové koncovky

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využít slevu
100 % Úspěšnost

Jak použít slevový kupón na Český-hosting?

  1. Vyberte si některý slevový kupón Český hosting z naší nabídky a klikněte na tlačítko “POUŽÍT KÓD”.

Jak použít slevový kupón na Ceský hosting

  1. Po kliknutí na slevový kupón se Vám zobrazí dialog s kódem a v novém okně se Vám otevře stránka webhostingu Český-hosting.cz. Slevový kód Český hosting zkopírujte kliknutím na tlačítko “Kopírovat kód”.

Jak aktivovat slevový kupón na Český hosting

  1. Přejděte na stránky Cesky-hosting.cz a vytvořte objednávku webhostingu Český hosting nebo si zaregistrujte doménu. Na konci objednávkového formuláře najdete pole “Slevový kód”. Sem zkopírujte slevový kód pomocí klávesové zkratky CTRL + V (případně CMD + V na zařízeních od Applu) a potvrďte slevový kód kliknutím na tlačítko “Ověřit kód”.

Jak uplatnit slevový kupón na Cesky-hosting.cz

  1. Jak můžete vidět v sekci “Slevový kód”, sleva je nyní aktivní. Vyplňte zbývající údaje objednávkového formuláře a potvrďte objednávku kliknutím na tlačítko “OBJEDNAT”.

Jak uplatnit slevový kupón na Český-hosting.cz

Jak uplatnit slevu na Český-hosting?

  1. Vyberte si slevu nebo akci na Český hosting z naší akční nabídky a klikněte na tlačítko “VYUŽÍT SLEVU”.

Jak uplatnit slevu na Český-hosting.cz

  1. Po kliknutí na slevu se Vám zobrazí dialog s instrukcemi a v novém okně se Vám otevře stránka hostingu Český-hosting.cz. Nyní můžete pokračovat v nákupu hostingových služeb.

Jak uplatnit slevu na Cesky-hosting.cz

O Český-hosting

Za obchodní značkou český hosting stojí pražská firma THINline s.r.o., se sídlem na adrese Jeseniova 1196/52, Žižkov, 130 00 Praha 3. Firma byla založena 6. ledna 2003 jako THINline interactive s.r.o. a pod tímto názvem vystupovala až do 30. července 2015. Kromě českého webhostingu nabízí servery, domény, SSL certifikáty a komplexní služby pro úspěšné weby zahrnující webdesign, e-shopy, e-marketing, informační systémy a internetový marketing.

U českého hostingu se opravdu jedná o český webhosting, protože jak pro hlavní, tak i pro záložní technologie využívají datacentra českých firem. Hlavní technologie jsou v datacentru ServerPark firmy VSHosting s.r.o., které odpovídá relevantním požadavkům TIER IV. Pro záložní technologie využívají datacentra s certifikací TIER III české firmy TTC TELEPORT, s.r.o., která má obě své datacentra umístěny v Praze. Spolu český hosting k zajištění webhostingových služeb v roce již v roce 2014 využívala kolem 100 fyzických serverů a pro e-mailové služby dalších 15 poštovních serverů.

O kvalitě nabídky značky Český hosting svědčí i ocenění, které získal:

Mezi další zajímavosti patří, že cesky-hosting.cz sponzorsky podporuje některé veřejně prospěšné projekty, například Knihovnu Digitálních Dokumentů a blindfriendly.cz, které jsou určeny pro nevidomé a slabozraké.

Produkty a služby Český-hosting

Na rozdíl od většiny konkurence Český hosting má v nabídce pouze jeden webhostingový produkt. Kromě propracované klientské sekce pro snadné nastavování webserveru a domén a rozsáhlé nápovědy (dokumentace) má následující parametry:

LogáBalíčekCena [Kč/měsíc]Vyzkoušení zdarma [dnů]Prodloužení .CZ domény [Kč/rok]Prodloužení .COM domény [Kč/rok]Multihosting [počet domén]Počet aliasůPočet subdoménSubdomén zdarmaProstor pro web [GB]Počet e-mailových adresProstor pro emaily [GB]Podporované databázePočet databázíProstor pro databáze [GB]CRONMnožství přenesených dat [GB]Podpora PHPMax_execution_time [s]Memory_limit [MB]Podpora .NETPodpora Node.JSPodpora PythonPodpora RubyPodpora Ruby on RailsPodpora HTTP/2SSL certifikát zdarmaZálohováníSSDInstalátor CMSPracovní doba podporyPHP post_max_size [MB]Max. počet paralelních procesůFrekvence zálohováníDoba uchovávání záloh [dní]Přístup k zálohámCloud hosting
Český-hosting.cz slevové kupónyWebhosting5914270
290120201015 min.3001024121 / den7 až 28

Porovnat s konkurencí

 

Kontakt Český-hosting

THINline s.r.o.
Jeseniova 1196/52
130 00 Praha 3 – Žižkov
Česká republika

Český-hosting.cz
Český-hosting.cz blog
Facebook
Twitter

Recenze Český-hosting

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.