Sleva 21% | Webhosting

Slevový kupón Neomezená platnost
Sleva 250 Kč bez DPH na profesionální webhosting s doménou...Více o slevě

Sleva 250 Kč bez DPH na profesionální webhosting s doménou (.CZ, .SK, .EU nebo .COM) v ceně webhostingu. Skrýt text

snh52 Použít kód
100 % Úspěšnost
POUZE U NÁS!

Doména v ceně hostingu ZDARMA

Akce | Sleva Neomezená platnost
.CZ, .SK, .EU, .COM, .NET, .BIZ, .INFO, .NAME nebo .ORG...Více o slevě

.CZ, .SK, .EU, .COM, .NET, .BIZ, .INFO, .NAME nebo .ORG doména v ceně hostingu ZDARMA. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Jak použít slevový kupón na Webhosting-c4?

  1. Vyberte si některý slevový kupón Webhosting-c4.cz z naší nabídky a klikněte na tlačítko “POUŽÍT KÓD”.Jak aktivovat slevový kód na Webhosting-c4.cz
  2. Po kliknutí na slevový kupón se Vám zobrazí dialog s kódem a v novém okně se Vám otevře stránka webhostingu Webhosting-c4.cz. Slevový kód Webhosting-c4 zkopírujte kliknutím na tlačítko “Kopírovat kód”.Jak aktivovat slevový kupón na Webhosting-c4.cz
  3. V spodní části objednávkového formuláře najdete pole “Kupón”. Sem zkopírujte kód pomocí klávesové zkratky CTRL + V (případně CMD + V na zařízeních od Applu). Jak použít promo kód na Webhosting-c4.cz
  4. Vyplňte všechny zbývající požadované údaje a pokračujte v dokončení objednávky kliknutím na tlačítko “Pokračovat v objednávce”.

Jak uplatnit slevu na Webhosting-c4?

  1. Vyberte si slevu Webhosting-c4.cz nebo akci z naší akční nabídky a klikněte na tlačítko “VYUŽÍT SLEVU”.

Jak uplatnit slevu na Webhosting-c4.cz

  1. Po kliknutí na slevu se Vám zobrazí dialog s instrukcemi a v novém okně se Vám otevře stránka webhostingu Webhosting-c4.cz. Nyní můžete pokračovat v nákupu hostingových služeb.

Jak uplatnit slevy na Webhosting-c4.cz

O Webhosting-c4

Za webhostingem C4 stojí firma ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o., se sídlem na adrese Wilsonova 579/22, 274 01 Slaný, která na trhu působí od 20. května 2005. Firma se zabývá kromě komplexních služeb v oblasti webhostingu a registrací domén i tvorbou webových stránek, ale poskytování webhostingu je jejich hlavní zaměření.

Své servery mají umístěny v datacentrech společností Casablanca INT, s.r.o. a Master Internet, s.r.o.. Využívají dvě datacentra dvou společností pro případ výpadku u jedné z nich a tedy pro zvýšení spolehlivosti a dostupnosti svých služeb, která se podle jejich slov “dlouhodobě pohybuje nad 99,9%”.

Zajímavostí je, že podporují neobvykle vysoký počet open source aplikací, kterých bylo v čase psaní tohoto textu až 78. Patří mezi ně například redakční systémy (WordPress, Drupal, Joomla, atd.), elektronické obchody (Magento, OpenCart, PrestaShop, atd.), fotogalerie, diskusní fóra, wiki systémy, výukové aplikace, inzertní systémy a dokonce i starší verze některých z nich. Pro většinu aplikací mají k dispozici instalátory pro automatické nahrání instalačních souborů na hosting C4 (uploader aplikací) a podrobné návody (navody.c4.cz).

Silnou stránkou Webhostingu C4 je jejich obsáhlé diskusní fórum na adrese forum.c4.cz, kde veřejně radí přednostně svým zákazníkům, ale nejen jim. S více než 30 tisíci příspěvků v 7000 tématech zahrnujících diskuse ohledně open source systémů, tvorby web stránek, programovacích jazyků PHP, MySQL zde může najít řešení svých problémů mnoho uživatelů i zkušenějších developerů.

Další oblastí, kterou se firma pyšní, je dostupný výkon C4 webhostingu. Důkazem tohoto tvrzení má být fakt, že hostují přes 850 aplikací PrestaShop (viz jejich statistiky), které jsou náročné na výkon. Dlouhodobá důvěra zákazníků, kteří mají s e-shopy na webhostingu C4 zkušenosti, vypovídá o stabilitě a rychlosti poskytovaných služeb.

Produkty a služby Webhosting-c4

Kromě standardního hostingového programu s názvem C4 Hosting, kterého parametry najdete níže, webhosting-c4 nabízí také následující programy:

  • Zaparkování domény a
  • Alias Hosting.

Zaparkování domény je program určen pro registraci a parkování domény a navzdory tomu, že Webhosting-c4 jej zahrnuje mezi hostingové programy žádný hosting nebo s tím související služby nenabízí. Zato poskytuje vedení DNS záznamů domény a je zdarma.

Služba s názvem Alias Hosting také nenabízí hosting, ale možnost zřídit si alias doménu k existujícímu hostingu za 100 Kč navíc k ceně domény, která má být aliasem.

Přehled parametrů webhostingových tarifů Wehosting-c4.cz:

LogáBalíčekCena [Kč/měsíc]Vyzkoušení zdarma [dnů]Prodloužení .CZ domény [Kč/rok]Prodloužení .COM domény [Kč/rok]Multihosting [počet domén]Počet aliasůPočet subdoménSubdomén zdarmaProstor pro web [GB]Počet e-mailových adresProstor pro emaily [GB]Podporované databázePočet databázíProstor pro databáze [GB]CRONMnožství přenesených dat [GB]Podpora PHPMax_execution_time [s]Memory_limit [MB]Podpora .NETPodpora Node.JSPodpora PythonPodpora RubyPodpora Ruby on RailsPodpora HTTP/2SSL certifikát zdarmaZálohováníSSDInstalátor CMSPracovní doba podporyPHP post_max_size [MB]Max. počet paralelních procesůFrekvence zálohováníDoba uchovávání záloh [dní]Přístup k zálohámCloud hosting
Webhosting-c4.cz slevové kupónyC4 Hosting10060 0 0 100100100103002564007030

Porovnat s konkurencí

 

Kontakt Webhosting-c4

ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
Wilsonova 579
274 01 Slaný
Česká republika

Webhosting-c4.cz
Webhosting-c4.cz blog
Facebook
Twitter

Recenze Webhosting-c4

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.