Doména na 1 rok ZDARMA

Akce | Sleva Neomezená platnost
Při nákupu balíčku Webnode Mini, Standard nebo Profi dostane zákazník...Více o slevě

Při nákupu balíčku Webnode Mini, Standard nebo Profi dostane zákazník doménu na rok zdarma. Skrýt text

Využít slevu
40 % Úspěšnost

Webové stránky ZDARMA

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využít slevu
50 % Úspěšnost

Jak použít slevový kupón na Webnode?

Webnode.cz běžně neuvolňuje slevové kupóny veřejně. Slevové kupóny většinou poskytují pouze věrným zákazníkům nebo při příležitosti speciálních akcí. Pokud už se dostanete k slevovému kupónu Webnode.cz, postup pro jeho aktivaci je následující.

 1. V případě, že už máte na Webnode.cz aktivní stránky nebo eshop, ale nemáte aktivovaný žádný prémiový balíček, klikněte v přehledu projektů na odkaz “Aktivovat prémiové služby”.

Jak uplatnit slevový kupón Webnode.cz

 1. V následujícím kroku je třeba si zvolit jednu z dostupných variant prémiových služeb Webnode.cz (LIMITED, MINI, STANDARD nebo PROFI). Variantu zvolte dle náročnosti Vašeho projektu a klikněte na tlačítko “KOUPIT”.

Jak uplatnit slevový kupón na prémiové služby Webnode.cz

 1. Následně budete přesměrováni na poslední krok objednávkového formuláře, kde najdete pole “Mám slevový kupón”. Pole rozklikněte a zkopírujte do něho slevový kód pomocí klávesové zkratky CTRL + V (případně CMD + V na zařízeních od Applu) , vyplňte zbývající údaje a objednávku potvrďte kliknutím na tlačítko “Zaplatit”. Sleva bude po zadání slevového kódu automaticky uplatněna.

Jak aktivovat slevový kupón Webnode.cz

Jak uplatnit slevu na Webnode?

 1. Vyberte si Webnode slevu nebo akci z naší akční nabídky a klikněte na tlačítko “VYUŽÍT SLEVU”.

Jak využít slevu Webnode.cz

 1. Po kliknutí na slevu se Vám zobrazí dialog s instrukcemi a v novém okně se Vám otevře stránka služby Webnode.cz. Nyní si můžete vytvořit web ZDARMA a v případě spokojenosti se službami Webnode.cz přejít na některý placený prémiový tarif (LIMITED, MINI, STANDARD nebo PROFI ).

Jak uplatnit slevu Webnode.cz

O Webnode

Momentální sídlo mateřské společnosti Webnode AG je ve Švýcarském městě Zug, ale o vývoj a provoz se stará Webnode CZ, s.r.o. se sídlem v Brně na adrese Hlinky 998/70. Historie Webnode sahá již do roku 1998, kdy vznikla brněnská společnost Westcom, s.r.o. s výhradně českým zakladatelem.

V roce 2008, po dvou letech od nápadu, vydali svou službu webnode.com na český i globální trh a prezentovali ji třeba na start-upové konferenci The Next Web v Amsterdamu, kde se jim v konkurenci 24 startupů podařilo dostat do druhého kola.

O kvalitě jejích služeb svědčí to, že v říjnu 2017 slavili dosažení 30 milionů uživatelů po celém světě, kteří si mohli vytvořit stránku s 2 verzemi WYSIWYG editoru přeloženým do 29 světových jazyků. V té době měli 98 zaměstnanců. Do začátku roku 2021 počet uživatelů narostl již na víc jak 40 milionů a editor podporuje více jak 40 světových jazyků.

Díky své velikosti teď můžou sami investovat do jiných startupů. Například v roce 2017 koupili taktéž brněnskou firmu Touch Art vyvíjející mobilní aplikace pro Android a Apple produkty. To jim má mimo jiné pomoci urychlit vývoj jejich mobilních aplikací.

Druhá verze editoru, dostupná od roku 2016, je zaměřená na vizuální stránku na úkor dlouhých textů a na jednoduchost. Oproti první verzi proto paradoxně zmenšuje možnosti při editaci šablony jen na možnosti, které dávají smysl ze stránky dizajnu. Například není možné libovolně měnit barvy, aby nedošlo k nevhodné kombinaci barev, všechny odkazy budou mít jednotný styl a podobně.

Firma se v poslední době zaměřuje na zrychlení a zjednodušení e-shopu, který je možné jejich systémem vytvořit. Novinkou je třeba administrace internetového obchodu přes mobilní telefon, což se hodí zejména pro kontrolu a správu objednávek nebo úpravu produktů a jejich cen. Přibyla také možnost použít varianty produktů, například dle velikosti, barvy nebo chuti.

V internetových recenzích panuje zmatek ohledem toho, jestli Webnode podporuje SSL a tedy umí generovat zabezpečené stránky. S touto otázkou jsme se obrátili na podporu Webnode, která nám sdělila, že Webnode SSL podporuje a “všechny vytvořené webové stránky jsou automaticky zabezpečené”. Uživatelé služby tedy o bezpečnost svých stránek v tomhle ohledu nemusí mít žádné obavy.

Produkty a služby Webnode

Ve Webnode je možné vytvořit:

 • blog,
 • osobní stránky,
 • firemní prezentace a také
 • internetový obchod.

Základní stránky na doméně něco.webnode.com jsou zdarma, ale pokud chcete vlastní doménu, více prostoru, větší přenos dat, emailové schránky, musíte zvolit jeden ze zpoplatněných balíčků Limited, Mini, Standard a Profi.

Díky těmto balíčkům budete mít možnost využívat následovné funkce:

 • formuláře,
 • statistiky návštěvnosti,
 • videa na pozadí,
 • Google Analytics,
 • registraci uživatelů,
 • jazykové verze stránek a
 • zálohování webu.

Jejich editor nabízí spoustu šablon specializovaných také pro jednotlivé profese, například kadeřníky, farmáře, truhláře, architekty a podobně.

Novinky na Webnode

 • Konec 2020 – Firmu Webnode kupuje belgická webhostingová firma team.blue za řádově jednotky miliard českých korun.
 • 11.3.2020Telefonická podpora Webnode je v rámci prevence šíření koronaviru COVID-19 na několik dnů nedostupná. Na urgentní dotazy lze využít zprávy na Facebooku.
 • 29.8.2019 – Webnode vydal mobilní verzi svého editoru webových stránek. Proto teď můžete editovat své stránky i na cestách jednoduše z mobilu. Editace e-shopů v mobilním editoru prozatím nefunguje, ale i na této možnosti tým Webnode pracuje.

Kontakt Webnode

Webnode AG
Gartenstrasse 3
6304 Zug
Švýcarsko

Webnode.cz
Webnode.cz blog
Facebook
Twitter

Recenze Webnode

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.