Sleva 50 % | Mioweb Start

Akce | Sleva Platnost do: 31. ledna 2020
Službu Mioweb Start pro snadnou tvorbu webových stránek můžete mít...Více o slevě

Službu Mioweb Start pro snadnou tvorbu webových stránek můžete mít nyní jenom za 4990 Kč s DPH ročně místo původních 9990 Kč. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Sleva 33 % | Mioweb Business

Akce | Sleva Platnost do: 31. ledna 2020
Službu Mioweb Business pro snadnou tvorbu webových stránek včetně kampaní,...Více o slevě

Službu Mioweb Business pro snadnou tvorbu webových stránek včetně kampaní, členských sekcí a e-shopu můžete mít nyní jenom za 9990 Kč s DPH ročně místo původních 14990 Kč. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

Registrace na webinář Nový web jinak! ZDARMA

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využít slevu
100 % Úspěšnost

Služba Mioweb na prvních 14 dní ZDARMA

Akce | Sleva Neomezená platnost
Využít slevu
100 % Úspěšnost

MioWeb.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

až 3 weby v ceně jednoho tarifu Mioweb + vstupenky na Mioweb Festival 2020

Akce | Sleva Expired
Vyberte si tarif Miowebu nyní před Vánoci a získejte 3 weby...Více o slevě

Vyberte si tarif Miowebu nyní před Vánoci a získejte 3 weby v jednom tarifu. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost
Využít slevu
100 % Úspěšnost

Soutěžte s novým webem o 100000 Kč a Porsche na víkend

Akce | Sleva Expired
Máte nebo chystáte nový web postavený na Miowebu? Pokud byl...Více o slevě

Máte nebo chystáte nový web postavený na Miowebu? Pokud byl nebo bude zakoupený mezi 26. 9. 2019 a 31. 10. 2019 nebo jste byli účastníkem jejich webináře 10.10.2019, můžete svůj web nominovat do soutěže o tyto atraktivní ceny. Zde najdete úplná pravidla soutěže. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

O MioWeb.cz

Mioweb vznikl jako interní projekt v roce 2012 v tehdejší společnosti SmartEmailing s.r.o. (později pod názvem Firma 2.0 s.r.o. a nyní SmartSelling a.s.). Později se projekt oddělil a v současnosti je veden pod vlastní společností MioWeb s.r.o., která byla založena 20.09.2018. Na projektu se kromě spolumajitelů Martina Dolenského a Davida Kirše podílí dalších 13+ lidí.

Od roku 2015 společnost provozuje vlastní hostingovou infrastrukturu proto, aby jejich klienti nemuseli webhosting řešit a měli tak k dispozici web na jedno kliknutí.

Produkty a služby MioWeb.cz

Jediným produktem společnosti je WYSIWYG editor MioWeb. Ten vznikl jako WordPress šablona pro rychlejší tvorbu webů pro interní potřeby firmy, která jej stvořila. V roce 2013 se z něj stal produkt dostupný pro veřejnost a od té doby vzniklo již několik hlavních verzí (nejnovější je MioWeb 3.0), ale vývoj neustále pokračuje a služba neustále získává nové funkce a vylepšení.

Od svého vzniku například přibyla nápověda ve formě znalostní báze, modul Eshop, Facebook poradna, drag & drop, další šablony, responzivita a mnoho dalšího. Mioweb je nabízen v několika tarifech (viz MioWeb ceník) a s doplňkovými službami, které si hned představíme:

Tarif START
Základní tarif Miowebu s jedním webem s blogem, .CZ doménou na 1. rok, hostingem a emaily v ceně. Samozřejmostí je podpora a nápověda.
Tarif BUSINESS
Obsahuje to co tarif Start a navíc členskou sekci a kampaně.
Tarif 1. TŘÍDA
Kromě toho, co levnější tarify umožňuje postavit až 3 weby a navíc službu Mioweb Concierge (webmaster na telefonu nebo web na míru), VIP Mioweb hosting s neomezenou kapacitou, VIP Platinum vstupenku na Mioweb Festival a pozvání na Mioweb Christmass Party.
MioWeb workshop
Dvoudenní praktický workshop, který pomůže k ještě rychlejší orientaci v MioWebu a k objevení vychytávek a možností, které uživatele nemuseli objevit. Kromě toho se spomenou základní pravidla designu, marketingové tipy a pokročilejší funkce.

Kontakt MioWeb.cz

MioWeb s.r.o. – sídlo
Kampelíkova 35/20
602 00 Brno – střed
Česká republika

MioWeb s.r.o. – korespondenční adresa
Netroufalky 797/5
625 00 Brno
Česká republika

MioWeb.cz
MioWeb.cz blog
Facebook
Twitter

Recenze MioWeb.cz