Mioweb na 30 dní zdarma

Trial Neomezená platnost
Vyzkoušet ZDARMA
100 % Úspěšnost

O Mioweb

Mioweb vznikl jako interní projekt v roce 2012 v tehdejší společnosti SmartEmailing s.r.o. (později pod názvem Firma 2.0 s.r.o. a nyní SmartSelling a.s.). Později se projekt oddělil a v současnosti je veden pod vlastní společností MioWeb s.r.o., která byla založena 20.09.2018. Na projektu se kromě spolumajitelů Martina Dolenského a Davida Kirše podílí dalších 13+ lidí.

Od roku 2015 společnost provozuje vlastní hostingovou infrastrukturu proto, aby jejich klienti nemuseli webhosting řešit a měli tak k dispozici web na jedno kliknutí.

Produkty a služby Mioweb

Jediným produktem společnosti je WYSIWYG editor Mioweb. Ten vznikl jako WordPress šablona pro rychlejší tvorbu webů pro interní potřeby firmy, která jej stvořila. V roce 2013 se z něj stal produkt dostupný pro veřejnost a od té doby vzniklo již několik hlavních verzí (nejnovější je Mioweb 3.0), ale vývoj neustále pokračuje a služba neustále získává nové funkce a vylepšení.

Od svého vzniku například přibyla nápověda ve formě znalostní báze, modul Eshop, Facebook poradna, drag & drop, další šablony, responzivita a mnoho dalšího. Mioweb je nabízen v jediném tarifu (viz Mioweb ceník) a s doplňkovými službami, které si hned představíme:

Tarif Mioweb
Jediný balíček Miowebu s jedním webem s blogem, doménou na 1. rok, hostingem a emaily, denním zálohováním a automatickými aktualizacemi v ceně. Samozřejmostí je podpora a nápověda. Součásti produktu jsou i marketingové funkce (SEO nastavení, animace, formuláře, odpočítávání a akce, pop-upy, mock-upy, A/B testování, affiliate kódy atd.), plnohodnotný e-shop (s neomezeným počtem produktů, napojením na platební bránu, variantami produktů, skladovým hospodářstvím atd.) a kampaně a členské sekce.

 

Novinky na Mioweb

Kompletní seznam nových funkcí naleznete zde.

Kontakt Mioweb

MioWeb s.r.o. – sídlo
Kampelíkova 35/20
602 00 Brno – střed
Česká republika

MioWeb s.r.o. – korespondenční adresa
Netroufalky 797/5
625 00 Brno
Česká republika

Mioweb.cz
Mioweb.cz blog
Facebook
Twitter

Recenze Mioweb

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.