Nebyly nalezeny žádné kupóny ani akce!

O Envato

Masivní rozšíření internetu vedlo ke vzniku internetových obchodů. V posledních letech e-commerce prožívá výrazný vzestup a pomalu začíná šlapat na paty klasickým kamenným prodejnám. A podobně jako ve světě fyzickém i zde jsou menší obchody doplňovány velkými tržišti. Mezi nejvýznamnější z nich patří i Envato Market. Zaměřuje se na kreativní podklady a šablony pro web designery, grafiky, marketéry a další odborníky činné v oblasti internetu.

Společnost Envato spatřila světlo světa roku 2006 v australském Melbourne, kde její základní kámen položili Collis Ta’eed, Cyan Ta’eed a Jun Rung. Jejich cílem bylo vytvořit platformu, na níž by mohli online kreativci z celého světa sdílet a prodávat svou práci. O tom, že byli ve správný čas na správném místě svědčí fakt, že společnost již o čtyři roky později vydělala svůj první milion USD bez financování třetích stran.

Jednoduché rozhraní FlashDen bylo postupně nahrazováno tematickými tržišti a weby. Již v roce 2008 vznikly ThemeForest sloužící jako zásobárna webových šablon a témat vzhledu a AudioJungle nabízející prostor pro hudební nahrávky a videa. O rok později rodinu rozšířily platforma pro motion grafiku, fotografie a videa zvaná VideoHive a fotobanka GraphicRiver. Odtud byl jen krůček k přidání samostatných sekcí pro prodej 3D grafiky a modelů. Do její portfolia patří i tržiště Envato Elements, které na rozdíl od ostatních tematických tržišť nabízí od každého trochu a hlavně vše jako součást jednoho předplatného.

Envato Market si za dobu své více než čtrnáctileté existence připsala celou řadu úspěchů. Patří mezi ně:

Kontakt Envato

Envato Pty Ltd.

Envato.com
Envato.com blog
Facebook
Twitter

Recenze Envato

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.