Nebyly nalezeny žádné kupóny ani akce!

Jak uplatnit slevu na Eset?

  1. Vyberte si Eset slevu nebo akci z naší akční nabídky a klikněte na tlačítko “VYUŽÍT SLEVU”.

Akce Eset.com

  1. Po kliknutí na slevu se Vám zobrazí dialog s instrukcemi a v novém okně se Vám otevře stránka antiviru Eset.com. Nyní můžete pokračovat v nákupu antivirových a bezpečnostních služeb.

Sleva Eset.com

O Eset

O tom, že se internetová bezpečnost dotýká prakticky každého z nás, není třeba vést dlouhé diskuze. Osobní údaje, bankovní konta, citlivé informace pracovní povahy – to všechno se stále častěji ocitá na síti. Moderní společnost je na počítačových systémech doslova závislá a význam adekvátní antivirové ochrany tak neustále vzrůstá. Mezi nejvýznamnější hráče na tomto poli patří i certifikáty a úspěchy ověnčená slovenská společnost Eset.com.

Několik dnů před Vánoci 1987 napsali Miroslav Trnka a Peter Paško antivirový program NOD (Nemocnice na Okraji Disku). Po pádu komunistického režimu tak zbýval jen krůček k tomu, aby založili vlastní společnost, k čemuž došlo již v roce 1992. Po rozpadu Československa firma Eset opustila český trh a zaměřila se na expanzi do zahraničí. V průběhu 90. let podobně jako jiné IT projekty finančně strádala a jen pomalu se jí dařilo získávat nové klienty a neustále zdokonalovat nabízený artikl.

Přelom přišel v roce 1999, kdy Eset za pomocí podnikatele Antona Zajace vstoupila na trh ve Spojených Státech. Jelikož již o rok dříve získala prestižní ocenění časopisu Virus Bulletin VB100, úspěch na sebe nedal dlouho čekat. NOD32 si získal obrovskou přízeň zákazníků po celém světě zejména díky své rychlosti, vysoké účinnosti a malému množství falešných varování – zkrátka všemu, co se od kvalitního bezpečnostního softwaru očekává. Postupně vznikaly nové pobočky v České republice a Argentině, které roku 2010 doplnil Singapur. Jejich prostřednictvím jsou produkty značky ESET distribuovány ve více než 200 zemích celého světa.

V roce 2005 firma spustila projekt Eset Technology Alliance, do kterého se zapojila společně s menšími firmami Xopero, Safetica a GrayCortex. Její vize spočívá v tvorbě komplexní ochrany počítačů a sítí, která kromě samotné likvidace škodlivé havěti pomáhá se zálohováním a obnovováním cenných dat. To vše při zachování vysoké spolehlivosti a rychlosti.

Za dobu své osmnáctileté existence si firma připsala několik zásadních úspěchů:

Produkty a služby Eset

Jádrem nabídky společnosti Eset.com zůstává již od roku 1992 antivirus NOD32, který je neustále zdokonalován a doplňován. Na rozdíl od mnoha svých rivalů firma nesáhla po freemium podobě a nabízí výhradně placené balíčky. Jednotlivé verze jsou odstupňované podle množství nástrojů a funkcí, které za své peníze zákazník dostane. Služby pro domácnosti a firmy jsou logicky oddělené.

Zabezpečení domácností
Pro potřeby domácností nabízí Eset tři základní balíčky s bezpečnostním softwarem. Základní verze obsahuje antivirus se vším potřebným (rezidentní štít, skener, diagnostický nástroj) a ransomware štít. Střední úroveň přidává ještě zabezpečený prohlížeč chránící před hrozbami na internetu a online kontrolu domácí sítě, která pomáhá odhalit nevítané uživatele a slabá místa. Nejvyšší stupeň zvaný Eset Smart Security Premium je již velice komplexním balíčkem služeb a k předcházejícím řešením přidává ještě správce hesel a šifrování citlivých dat.

Antivirus je navržen s ohledem na potřeby operačních systémů Windows, Mac, Linux a Android. Kromě klasické licence pro jeden počítač na jeden rok je možné pořídit ještě Eset Family Security Pack obsahující bezpečnostní řešení pro tři počítače a tři mobilní telefony za 1 590 Kč ročně.

Zabezpečení firem
Kromě jednotlivců a rodin nabízí Eset zabezpečení také firmám. Po antiviru mohou sáhnout malé kanceláře s maximálně čtyřmi počítači až po obrovské koncerny. Balíček vcelku logicky obsahuje všechny služby známé ze softwaru pro domácnosti. Zabezpečení firem je navíc možno vybavit systémem se strojovým učením pro ochranu koncových stanic. Nástroj pro vzdálenou správu Eset Security Management Center pomáhá správcům sítě kontrolovat dění ve firmě a odhalit případná bezpečnostní rizika. Systém reportů potom pomáhá vše ve srozumitelné formě přenést mezi ostatní pracovníky firmy. Pokročilejší formu správy potom představuje Eset Cloud Administrator.

Cenové relace svých řešení pro firmy společnost nezveřejňuje. Stanovuje je na základě dohody s konkrétním zákazníkem s ohledem na jeho požadavky a náročnost instalace zabezpečení. V ceně je zahrnuta návštěva zkušeného experta, který poradí s nastavením všeho potřebného.

Zabezpečení serverů
Eset si je dobře vědom toho, že nejzranitelnější místo většiny firem spočívá v jejich serverovém vybavení. Nabízejí proto řešení zaměřené přímo pro ochranu těchto slabin. Balíčky jsou určeny pro všechny druhy od fileserverů až po virtuální servery. Ochrana provoz příliš nezatěžuje a podobně jako u zabezpečení firemních sítí je k mání správa z jedné vzdálené konzole.

Ceny služeb

Jak vyplývá z řádků výše, Eset nabízí svůj antivirus výhradně prostřednictvím placených balíčků. Výjimku představuje pouze 30denní zkušební verze, která má zákazníka přesvědčit ke koupi. Cena základního balíčku pro domácnosti činí 1 209 Kč, vyšší úrovně jsou zhruba o 300 až 700 korun dražší než ty předcházející.

Všechny uvedené ceny se vztahují na jedno zařízení po dobu jednoho roku. Společnost umožňuje zvolit počet licencí a protáhnout úvazek až na dobu tří let. S tím souvisí i odpovídající zvýhodnění nabídky. Případně lze zakoupit už zmíněnou rodinnou licenci pro 3 počítače a 3 mobilní zařízení za 1590 Kč ročně.

Novinky na Eset

Kontakt Eset

ESET software spol. s r.o.
Jankovcova 1037/49
Praha 7
Česká republika

Eset.com
Eset.com blog
Facebook
Twitter

Recenze Eset

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.