SimpleShop.cz ZDARMA

Trial Neomezená platnost
Pokud je počet objednávek v e-shopu na nule, nic za...Více o slevě

Pokud je počet objednávek v e-shopu na nule, nic za službu neplatíte. Prodejní formulář je vhodný pro prodej online kurzů, e-booků a jiných info produktů. Skrýt text

Vyzkoušet ZDARMA
100 % Úspěšnost

O SimpleShop

V roce 2016 založili vývojář Martin Dostál a marketingový poradce Daniel Nytra službu SimpleShop. V té době byla tato služba vnímána jako alternativa k jediné konkurenci, startupu FAPI, který vznikl z frustrace – heslo “nic neprodáte, nic neplatíte” na lidi fungovalo velmi dobře. Na začátku byl SimpleShop pouze jednoduchý prodejní formulář s pokročilejšími možnostmi fakturace.

SimpleShop se stále zaměřuje na vytváření skvělého nástroje pro online prodej digitálních produktů. Cílem společnosti je nabízet kvalitní produkt, který nabízí lidem řadu vychytávek v online prodeji.

V současné době použití aplikace, kde se vytváří prodejní formulář, může být náročné a vyžaduje častou pomoc. Proto se SimpleShop snaží poskytovat skvělou nápovědu, dobré články a newslettery a řešit mnoho detailů. Zákaznická podpora je hodnocena pozitivně a společnost má už více než 200 sepsaných návodů s podrobnými printscreeny.

 

Co všechno můžete přes SimpleShop prodávat

  • E-booky – pro svůj prodej e-booků využijte několik druhů zabezpečení pro formát PDF nebo automatické doručení na e-mail zákazníka nebo omezení počtu stažení. Kromě PDF podporuje prodej souborů typu ePub, mobi a docx.
  • Video a videokurzy – vlastní videopřehrávač umožní přehrání videa zákazníkovi ihned po zaplacení. SimpleShop je kompatibilní s oblíbenými platformami jako jsou YouTube nebo Vimeo.
  • Online kurzy, školení, webináře – nabízejte automatizovaně registrace a vstupenky na online kurzy a školení. Můžete omezit počet míst v kurzu a také prodávat kurz na jméno. Určitě oceníte hromadné rozeslání e-mailů účastníkům na pár kliknutí.
  • Členství – je velmi oblíbené pro odkrývání obsahu na webu postupně nebo na dobu určitou. Umožňuje opakované platby kartou. Zákazník dostává přístup ihned po zaplacení.
  • Vstupenky a vouchery – v editoru si snadno vytvoříte svoji vlastní vstupenku nebo použijete svou předpřipravenou. Na živých akcích si platnost vstupenky lehce ověříte přes mobilní aplikaci SimpleTicket.

Prodávejte cokoliv vás napadne – permanentky, služby, konzultace, hodiny cvičení, meditace, zboží, poukázky, přístupy do členských sekcí, thajské masáže, dietní plány, suvenýry a mnoho dalšího.

Napojení

SimpleShop nabízí širokou škálu inteligentních funkcí a integrací. Služba je napojena na 11 českých a slovenských bank, 6 e-mailingových systémů, 7 platebních bran a 4 redakční webové systémy. Vývojáři ocení API a možnost přizpůsobit si prodejní formulář podle svých představ.

Recenze SimpleShop

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.