E-shop na platformě Webareal na 15 dnů ZDARMA

Akce | Sleva Neomezená platnost
Eshop na platformě Webareal na 15 dnů ZDARMA. Bez jakýchkoli...Více o slevě

Eshop na platformě Webareal na 15 dnů ZDARMA. Bez jakýchkoli závazků. Skrýt text

Využít slevu
100 % Úspěšnost

O Webareal

Počátek nového tisíciletí byl po celém světě ve znamení zakládání firem působících v oblasti webdesignu. Nové technologie a rozšíření internetu i do zapadlejších koutů světa umožnily vznik nových firemních i osobních stránek. Takový vývoj si ale žádal potřebnou expertízu, znalosti a vybavení. O to se postaraly webhostingové společnosti. Mezi nimi i Bohemiasoft – provozovatel služby Webareal.cz.

Dějiny společnosti Bohemiasoft se začaly psát roku 2008 v Českých Budějovicích. Již od počátku svého působení se věnuje poskytování webhostingových služeb a vlastních řešení pro online prezentace, e-shopy a další služby, které v té době zažívaly první vlnu masivního vzestupu. Již o čtyři roky později hlásila firma pokrytí trhů v České republice, na Slovensku a několika dalších státech východní Evropy.

Firma zastřešovala několik služeb fungujících pod vlastními označenímiWebareal.cz, Zombeek.cz a Eshop-rychle.cz. Každá z nich se zabývala odlišnými činnostmi v oblasti webdesignu a dohromady tvořily funkční celek. V roce 2016 došlo k osamostatnění platformy Eshop-rychle.cz, která rodinu Bohemiasoft opustila. Společnost se rozhodla vytvořit vlastní identitu, a tak v současné době existuje hned několik služeb označených „areál“ – Webareal pro tvorbu internetových obchodů, Shopareal pro tvorbu menšího e-shopu na jakémkoliv webu, Dropareal pro dropshippingové projekty či Kasareal zabývající se řešením EET.

Webareal.cz zůstal po odchodu platformy Eshop-rychle.cz jedinou službou rodiny Bohemiasoft zaměřenou na tvorbu internetových obchodů. Cílí na potřeby všech podnikatelů, zejména pak menších a středních firem, které mohou využívat širokou škálu funkcí za dostupné ceny. Důraz je kladen zejména na jednoduchost ve všech krocích – od založení e-shopu přes správu objednávek a marketing až po úspěšné doručení zboží koncovému zákazníkovi.

Webareal.cz si za dobu své existence připsal řadu úspěchů, mezi něž patří zejména skutečnost, že spravuje více než 6 500 aktivních internetových obchodů, čímž se řadí mezi největší poskytovatele těchto služeb v České republice.

Produkty a služby Webareal

Již z povahy věci je Webareal.cz poměrně komplexní. Pokrývá škálu různorodých funkcí a dílčích služeb, které vlastníci e-shopů potřebují k úspěšnému dosažení svých cílů. Vytvoření internetového obchodu probíhá v několika krocích, na jejichž konci by měl stát funkční web, na kterém zákazníci naleznou přesně to, co potřebují. Tyto dílčí kroky jsou součástí následujících podkapitol.

Založení obchodu a grafický design
Základní stavební kameny internetových obchodů spočívají v hostingu a doméně, které je možné pořídit přímo přes Webareal.cz bez nutnosti zapojení třetí strany. Majitel internetového obchodu dostane k dispozici 5 GB volného místa, neomezený datový přenos a možnost založit až 5 samostatných e-mailových adres pro potřeby komunikace se zákazníky. Všechny změny lze provádět v jednoduché administraci umožňující zásahy do stránek i v přímém provozu.

Grafické provedení představuje jádro každého moderního webu. Webareal.cz má pro tyto příležitosti 23 předpřipravených šablon. Jsou tematicky navrženy s ohledem na nejčastější zaměření internetových obchodů. Přednastavený vzhled lze podle libosti editovat v CSS editoru, takže každý zákazník může dosáhnout stylu odpovídajícímu vkusu a požadavkům. Šablony jsou responzivní a vhodné k prohlížení jak z počítačů, tak z mobilních zařízení. S výběrem konkrétního vzhledu pomohou filtry.

Marketingové nástroje
V okamžiku založení e-shopu na Webareal.cz získává zákazník do rukou potřebné marketingové nástroje. Jedná se zejména o možnost tvorby nejrůznějších kampaní, slevových kupónů či věrnostních karet pro VIP zákazníky. Samozřejmostí jsou též blog umožňující působit na návštěvníky nejrůznějšími tematickými články či zalistování internetového obchodu na srovnávači Heuréka.cz.

Pro sledování výsledků online marketingu jsou k dispozici analytické nástroje. Administrace obsahuje statistiky týkající se SEO i analýzy struktury návštěvníků stránek. Součástí přehledu jsou i doporučení týkající se optimalizace klíčových slov a možností nastavení PPC kampaní.

Administrace
Péče o internetový obchod je zejména nekonečným sledem administrativních činností. Služba Webareal.cz naštěstí tuto činnost poměrně výrazně zjednodušuje. Za zmínku stojí možnost přijímat platby přes většinu platebních bran včetně těch netradičních, mezi které patří Barion, GoPay, Paypal, ComGate nebo ThePay. Zákazník si také může vybírat, zda chce balík zaslat prostřednictvím České pošty, na Zásilkovnu či některou z velkých logistických společností.

Pro snadné a rychlé vyřízení požadavků slouží systém pro správu a odbavení objednávek. Umožňuje jejich libovolné filtrování, barevné odlišení podle stavu či zaslání notifikační SMS. Samozřejmostí je i podpora systémů EET. Již při založení e-shopu dochází k jeho napojení na systém Elektronické evidence tržeb, který je současně využitelný i pro případnou kamennou prodejnu.

Prémiové funkce
Škála základních funkcí je poměrně široká, ale ani to nebrání Webareal.cz nabízet ještě něco málo navíc za příplatek. Jedná se zejména o garanci 99% dostupnosti stránek a přednostní technickou podporu. Za příplatek je možné počítat také s neomezeným volným místem, počtem i velikostí e-mailových schránek. Stejně tak je nabízena možnost rozesílání reklamních newsletterů automaticky všem adresám uloženým v databázi kontaktů.

Ceny Webareal.cz

Webareal.cz razí jednoduchou cenovou politiku v podobě balíčků. Nabídka čítá 4 balíčky nazvané START, STANDARD, PROFI a EXCLUSIVE v rozmezí od 180 do 427 Kč měsíčně. Platby je možné zvolit od měsíční frekvence až po předplacení služeb na celých 5 let s poměrně výraznou slevou.

Prémiové funkce a služby jsou k mání za příplatek ve výši 1 188 Kč ročně. Společnost rovněž nabízí školení v oblasti administrace a řízení internetového obchodu za 990 Kč a návštěvu mentora, který měsíčně vyjde 2 000 Kč. Ten se se zákazníkem podělí o své zkušenosti a pomůže ukázat cestu, kterou by se jeho projekt mohl vydat.

Kontakt Webareal

Bohemiasoft s.r.o.
Rudolfovská tř. 247/85
37001 České Budějovice
Česká republika

Webareal.cz
Webareal.cz blog
Facebook
Twitter

Recenze Webareal

Zatím nejsou dostupné žádné recenze.